Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 1
» Latest member: admin
» Forum threads: 2,372
» Forum posts: 2,372

Full Statistics

Online Users
There are currently 60 online users.
» 0 Member(s) | 60 Guest(s)

Latest Threads
izmir ikinci el eşya alan...
Forum: My Forum
Last Post: admin
10 hours ago
» Replies: 0
» Views: 15
High energy coin , He coi...
Forum: My Forum
Last Post: admin
10 hours ago
» Replies: 0
» Views: 0
Ofis Mobilyaları , Ofis k...
Forum: My Forum
Last Post: admin
11 hours ago
» Replies: 0
» Views: 0
adıyaman çelikhan tütünü
Forum: My Forum
Last Post: admin
09-21-2021, 10:16 PM
» Replies: 0
» Views: 31
estetisyenlik, estetisyen...
Forum: My Forum
Last Post: admin
09-21-2021, 09:20 PM
» Replies: 0
» Views: 9
İstÖzel anbul ECA Kombi S...
Forum: My Forum
Last Post: admin
09-20-2021, 06:48 PM
» Replies: 0
» Views: 57
Mobil Ödeme Bozum - Güven...
Forum: My Forum
Last Post: admin
09-20-2021, 04:45 PM
» Replies: 0
» Views: 18
IT Asset Management , App...
Forum: My Forum
Last Post: admin
09-20-2021, 04:36 PM
» Replies: 0
» Views: 7
kültür taşı , kültür tuğl...
Forum: My Forum
Last Post: admin
09-20-2021, 04:04 PM
» Replies: 0
» Views: 5
güvenilir foreks uygulama...
Forum: My Forum
Last Post: admin
09-19-2021, 09:42 PM
» Replies: 0
» Views: 22

 
  izmir ikinci el eşya alanlar , İzmir İkinci El Eşya Alan yerler
Posted by: admin - 10 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

2.El Eşya Alımı İzmir
[Image: 72ff7b674595004dea3d08f094d6dc6fa.png]
Kullanmadığınız eşyalar yer kapladığı için 2.el olarak satmak daha mantıklıdır. Bu doğrultuda 2.el olarak eşyalarınızı satmayı düşünüyorsanız İzmir’de hizmet veren Serkan Spot 2.el eşya alım firması ile anlaşabilirsiniz.
 
İzmir ikinci el eşya alanlar hakkında bir araştırma yapıyorsanız karşınıza farklı spot mağazaları çıkabilir. İzmir’de sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile tercih edilen Serkan Spot 2.el eşyalarınızı yüksek fiyatta alarak sizlere memnuniyet garantili bir hizmet sunuyor. Eğer evinizde ya da işyerinizde yer kaplayan eşyalarınız var ise sizler de satarak kazanç elde edebilirsiniz.
[Image: 889b9e16461f41ec785a9e6bcee16072a.jpg]
İzmir ikinci el eşya alan yerler sayesinde kullanmadığınız eşyalar üzerinden para kazanabilirsiniz. Sizler de 2.el eşyalarınızı satmak için güvenilir bir spotçu arıyorsanız İzmir’de bulunan Serkan spot’u tercih edebilirsiniz. İzmir genelinde 7/24 hizmet desteği sunan lider bir firmadır.
 
Bayraklı 2.El Eşya Alımı
 
İzmir’in en kalabalık semtleri’nden biri olan Bayraklı’da 2.el eşyalarınızı yüksek fiyat da satmak için sizler de Serkan Spot firması ile anlaşabilirsiniz. Bayraklı ikinci el eşya alanlar hangi spotçular? diye merak ediyorsanız sizler de dilediğiniz zaman 0532 499 91 03 numaralı telefonu arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.
 
https://izmirikincielesyaalanlar.com/

Print this item

  High energy coin , He coin software , He coin network software
Posted by: admin - 10 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

High Energy Coin
[Image: hecoin.png]
HE Coin is one of the new generation cryptocurrencies. The currency that makes wallets and money transfers over its own network system brings serious profits to its users.
With High energy coin, you can take your place in the investment world. He Coin, which has managed to attract the attention of investors since its launch, is one of the strongest cryptocurrencies with its own network and software. You can earn by investing in the cryptocurrency, which attracts attention with its projects and investment networks. Hundreds of thousands of users can make buy and sell transactions on the network of crypto currency in seconds.
[Image: tokensupply.jpeg]
He Coin Network
He coin software is way ahead of other cryptocurrencies in terms of software. Each process is completed in a short time via the software. He Coin, which is growing day by day with its projects, brings the future at your fingertips. You can take your place among the winners by taking part in the He Coin ecosystem.
The Ho Coin currency is kept on the He Wallet in the system. You can easily complete the transfer transactions in the He coin network software  with your transaction code.
 
https://hecoin.network/

Print this item

  Ofis Mobilyaları , Ofis koltukları , Çalışma masaları
Posted by: admin - 11 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

Ofisinizi Baştan Yaratın
[Image: alsetologo-220x45.png]
Müşterilerinizin firmanız hakkında ki düşünceleri daha iyi kılmak için ofis tasarım detaylarına çokça dikkat etmeniz gerekir. Bu nedenle firmamızda sunduğumuz ofis mobilyalarından tutun da daha birçok ofis eşyasının satışını yapmaktayız.
 
Ofis mobilyaları seçimi zor olan kaliteli ve garantili zor ürün bulunan bir eşyadır. Bu nedenle kaliteli ve kullanışlı bir ofis mobilyası arıyorsanız Alseto Mobilya hizmetinizde. Birden fazla mobilya çeşidi ile garantili ürün desteği sunan firmada birbirinden güzel görünen ofis eşyalarını kolay bir şekilde bulacaksınız.
[Image: toplanti-masalari-500x240.jpg]
Ofis mobilya piyasasının en çok bilinen firmalarından birisi olan Mobilya Alseto birden fazla ofis koltuklarından tutun da ofis mobilyalarına kadar birçok ofis eşyasını uygun fiyatlı satmaktadır.
 
Uygun Fiyatlı Ofis Eşyaları
 
Ofis eşyalarının şık olması firmanıza gelen müşterilerinizin de size daha olumlu bakmasını sağlayacaktır. Bu nedenle güzel ve göze hoş görünen ofis eşyaları tercihinde Alseto Mobilya hem uygun fiyatlı ofis eşyaları hizmeti sunuyor.
 
Çalışma masaları, ofis koltukları, ofis dolabı gibi birden fazla ofis eşyası seçeneği ile sizde firmanız ofisine güzel bir görünüm kazandırmak isterseniz Alseto Mobilya’yı tercih edebilirsiniz.
 
https://www.alsetoofismobilya.com/

Print this item

  adıyaman çelikhan tütünü
Posted by: admin - 09-21-2021, 10:16 PM - Forum: My Forum - No Replies

Artik kaliteli tütün içme vakti geldi sizlere adıyaman çelikhan tütünü  sunuyoruz.. Kaliteli tütün olmasından dolayi en cok tercih edilen tütünler arasında yer almaktadir. Neredeyse bir cok insanın tercih ettiği tütün artik sizlerle sunmuş olduğumuz ve satmiş olduğumuz tütünler ile keyifli sigara ice bilirsiniz. Hiç bir yerde bulamayacağınız adıyaman çelikhan tütünü  gün geçtikce daha cok satılmaktadir. Satmiş olduğumuz tütünler sayesinde bir cok müşterilerimiz memnundur..
[Image: toptan2-720x340.jpeg]
Bununlada bitmeyip adıyaman çelikhan tütünü  satışı mevcuttur. Herkez biliyorki çelikhan tütünü de cok kaliteli tütünler arasinda ilk yerini almaktadir.. sizlere daha iyi tütün satışını sergilemek için ve herkezin faydalanmasını sağlamak için uygun fiyatlar ile satışını sunmaktayizdir.. Hem uygun fiyata satın aliyorsunuz hemde içmiş olduğunuz tütün sayesinde bir cok keyif yaşaya biliyorsunuz.. eğerki sizde bir tütün satın almak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek daha detayli bilgilere sahip olarak tütün satın ala bilirsiniz..
 
 
https://www.adiyamantutunu.blog/

Print this item

  estetisyenlik, estetisyenlik kursu, estetisyenlik eğitimi
Posted by: admin - 09-21-2021, 09:20 PM - Forum: My Forum - No Replies

Estetisyenlik Eğitimi
Sevgi Önel, 2014 yılında M.E.B Güzellik Uzmanlığı Kursu’nu açarak binlerce öğrenciye eğitim verdi. Geleceğin estetisyeni olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!
Estetisyenlik eğitimi kursu için başvuru yaparak gerekli donanıma sahip olmak isteyen herkes Sevgi Önel’i tercih ediyor. Türkiye genelinde sunduğu kaliteli hizmetleri ile bilinen bir güzellik uzmanıdır. Öğrencilerine kusursuz bir eğitim fırsatı sunuyor. M.E.B onaylı sertifika ve profesyonel estetisyen olmak için sizler de  Sevgi Önel’den eğitim alabilirsiniz. 
[Image: 66.jpg]
Estetisyenlik kursuna katılan herkes iş sahibi olacak niteliğe sahip olmaktadır. Bu alanda çalışmak isteyen ve Estetisyenlik konularına ilgi duyan herkes bu kursa katılarak uzmanından eğitim alabilir. Sevgi Önel, 21 yıldır güzellik uzmanlığı eğitimi vererek İŞKUR’un bağlantılı olduğu güzellik salonları ya da güzellik merkezleri için stajyer estetisyen ile uzman estetisyen yetiştiriyor. 
Estetisyenlik Kursu
Estetisyenlik kursu için başvuru yaparak sizler de kısa sürede uzman bir estetisyen olabilirsiniz. Bu alanda çalışmak isteyen herkes Sevgi Önel’in öncülük ettiği kursa başvuru yapabilir. Kursiyerler eğitim sonunda MEB onaylı sertifika sahibi olmaktadır. Bu sertifikalar Türkiye’nin her yerinde geçerlidir. 
 
https://www.sevgionel.com/

Print this item

  İstÖzel anbul ECA Kombi Servis Hizmetleri
Posted by: admin - 09-20-2021, 06:48 PM - Forum: My Forum - No Replies

İstanbul Özel ECA Kombi Servis Hizmetleri
 
Kış aylarında çok daha fazla ihtiyaç duyduğumuz ürünler olarak karşımıza çıkan kombiler, düzenli bakım ile birlikte daha canlı hale geliyor ve çok daha uzun süreli hizmetler sunabiliyor. Kış ayları öncesinde kombilerinizin bakımlarının yapılması gerektiğini çok iyi biliyorsunuz ancak bazılarımız masraf olmasın diyerek bu konudan uzak durmayı tercih ediyor. Kısa bir süre sonra çok daha masraflı sorunlar ile karşılaşacağınızı unutmayın bu yüzden vakit kaybetmeden sizler de https://www.servis-al.com araması yaparak hizmet veren firmaya kolayca ulaşabilir ve firma hakkında bilgi alabilirsiniz. 
 
Bu firmayı sizlere tavsiye ediyorum çünkü gerçek müşteri memnuniyetini sunan özel bir firma diyebilirim. Özel ECA Servis firmasından aldığım hizmetler ile birlikte daha sağlıklı bir ürüne sahibim ve artık büyük sorunlar hiçbir şekilde başımı ağrıtmıyor. Kombinizin markası ne olursa olsun bu firmayı arayabilir ve sizler de servis hizmeti alabilirsiniz. 
 
Teknolojik ürünler düzenli olarak bakıma alınmalı ancak kombilerde bu durum biraz daha hassasiyet gerektiriyor ve periyodik olarak çok daha sık hizmet almanız gerekiyor.
 
Özel ECA Servisi ayrıcalıklarından sizler de yararlanmak isterseniz hemen telefonlarınızı kaldırın ve sizlere sunduğum numaraları tuşlayarak firma ile görüşmelere başlayın! Kombilerinizin çok daha sağlıklı olacağının garantisini veriyorum çünkü firma çalışanları profesyonel isimler ve bu anlamda ürünlerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.
Site adresi: https://www.servis-al.com

Print this item

  Mobil Ödeme Bozum - Güvenilir Bozum
Posted by: admin - 09-20-2021, 04:45 PM - Forum: My Forum - No Replies

Mobil Ödeme Bozumu Söz Konusu Olduğunda
Mobil ödeme bozumu söz konusu olduğunda internette pek çok adres ön plana çıkmaktadır. Bu adreslerin bir kısmı gerçekten güven problemi oluştururken bazıları da çok yüksek kesintiler yapmaktadır. Sizin için hazırladığımız adresimizi ziyaret ederek en uygun mobil ödeme bozum seçeneğinden yararlanabilirsiniz. 
Güvenilir -  Hızlı ve Kaliteli 
Ayrıcalıklı hizmeti son derece uygun seçeneklerden almak için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Pek çok markanın sunduğu faturaya nakit hizmetine ulaşmak için burayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Kısaca  bozum yaptığımız hizmetleri özetlememiz gerekirse:
Turkcell Bozum: Turkcell faturanıza yansıtarak bozum gerçekleştirebiliriz. 
Vodafone Bozum: Faturanıza yansıtacağınız miktarlarla nakit karşılığını anında elde etmek isterseniz, vodafone bozum ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. 
TT Bozum: Türk Telekom hizmetlerinden yararlanıyorsanız TT Bozum bölümünü ziyaret ederek hızlı bir şekilde nakde çevirmeniz mümkün olmaktadır. 
Steam Bozum: Steam bakiyenizi nakde çevirmek istemez misiniz? Cevabınız “evet” ise sizleri de bekliyoruz. 
Neden Mobil Bozum
Adresimizi kullanarak yukarıda altını çizdiğimiz pek çok mobil bozum seçeneğinden son derece hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Nakit bulmak için ekstra zaman harcamanıza gerek kalmaz ve son derece hızlı bir şekilde dilediğiniz hizmeti faturanız karşılığında nakde çevirebilirsiniz. 
Güvenilir Bozum İşlemleri Nasıl Çalışıyor
Sizin hatlarınız üzerinden satın alınan oyunlar karşılığında nakit para olarak ödeme yapılmış oluyor. Hem nakit arayışındayken siz zor durumda kalmıyorsunuz. Hem de faturaya nakit seçeneğinden yararlanarak hızlı bir şekilde probleminiz çözülüyor. 
Yüzlerce Mutlu Müşteri
Şimdiye kadar hizmet verdiğimiz yüzlerce mutlu müşterimiz büyük oranda olumlu geri dönüşler yapmaktadır. Hatta verilen hizmetler neticesinde pek çok müşterimizin ikinci ve ilerleyen dönemlerde tekrar bozum yaptıklarının altını çizmek isteriz. Bozum söz konusu olduğunda sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

Print this item

  IT Asset Management , Application Portfolio Management
Posted by: admin - 09-20-2021, 04:36 PM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: logo.png]
IT assets are any software, hardware, or valuable information stored within information technology systems. It is important for businesses to track the use of such IT assets in a fast and efficient way. This allows businesses to adapt and overcome potential challenges. Let’s discuss the effects of asset management on enterprises’ IT strategies. Hardware Asset Management
 
What is IT Asset Management (ITAM)?
IT asset management is a “frame work for strategically managing the financial, physical, licensing and contractual aspects of IT assets through their life cycle” (Gartner). In simple terms, IT asset management aims to track valuable assets throughout their lifecycle to maximize business value. IT assets are numerous and demand regular updates and replacements. Primary assets that directly affect business operations require an even more thorough approach.
 
The management of IT assets involves analyzing how these are deployed, maintained, upgraded, and disposed. It’s equally important to analyze the effects of each lifecycle stages of an asset. Keeping all this information complete and up to date is crucial. This way, businesses can analyze ITAM data for making informed decisions regarding budgeting and risk management.
 
3 Reasons to Devise an IT Asset Management Strategy
You’ll Know What You Have
We know for a fact that thousands of businesses retain their data on spreadsheets. And sadly, they have thousands of assets. Maintaining inventories the old-fashioned way is no longer an option. If you don’t know what you own, how will you leverage it to your advantage? And how will you keep IT spending in check? Application Portfolio Management
[Image: home1.png]
Loggle provides a unified source of information for all your software assets. Regardless of how many offices or departments your enterprise has, Loggle is a singular source of truth that you can rely on.
 
You Will Cut Out Needless Complexity
Assuming that you’re a spreadsheet god and swear by its practicality, here’s another question:
 
Can a spreadsheet show you how your assets are connected? What about the criticality of these connections?
 
Loggle’s integration inventory module displays the information flow within your IT landscape. Select any application to see its connections, the direction of information, and the criticality of its integrations. A highly visual integration map will show the effect each asset has on your system.
 
You’ll Minimize Technology Risk
The unknown is scary. This also applies to technology! Shadow applications, outdated applications, or user accounts that belong to former employees… all these are often overlooked in the absence of an up-to-date inventory.
 
IT asset management enables regular internal audits for identifying and eliminating potential risks.
 
You’ll Maximize Operational Productivity
ITAM’s contribution to operational efficiency is no joke. By understanding the value and relationship of your assets, you’ll gain a holistic view of your IT landscape and craft better business strategies. You’ll easily identify ineffective elements that need upgrades or replacements. In fewer words, you’ll optimize your application portfolio.
 
What is IT Asset Management Software?
Using a IT Asset Management Software to manage your IT assets seems to be more functional than relying on nothing. IT asset management will increase productivity, enable fast and accurate decision-making and prevent any risks.
 
Loggle can make your ITAM strategy easier. Check out our features page to see how Loggle can fix problems that you didn’t even know you had! (Or maybe you did.) If you need personalized information, feel free to drop your contact details and we will get back to you!
 
https://loggle.io/

Print this item

  kültür taşı , kültür tuğlası , desenli karo
Posted by: admin - 09-20-2021, 04:04 PM - Forum: My Forum - No Replies

Dekoratif Taş Hizmetleri
[Image: cropped-5367d6a8b785c058b3ad8c141107e1b6.png]
Dekor taşlar kullanılan alanlara ayrı bir hava katıyor. Örneğin; desenli karo, kültür taşı, kültür tuğlası, oluk taşı, terrazo karo vb. gibi daha pek çok dekoratif taş üretimi yapmaktayız.
Kültür taşı nedir? ve nerede kullanılır? Gibi benzeri sorular son zamanlarda sıklıkla merak ediliyor. Dekor taşı olarak bilinen kültür taşı, oldukça modern ve tarihi bir yapıya sahiptir. Firmamız istenilen renk ve boyutlar da kültür taşı üretimini üstün kalitede yapmaktadır. Doğal görünümü ile en çok dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Normal bilinen tuğlaların aksine kültür taşı ve kültür tuğlası dekoratif için evinizin duvarları, cafeler, restoranlar ve iş yerleri için kullanılabilir. Aynı zamanda pek çok özelliği ile tercih edilen bir dekorasyon taş modelidir. 
[Image: bina.jpg]
Desenli Karo Üretimi
Desenli karo, doğal malzemeler ile mermer tozu, toz boyalar, beyaz çimento, kuvars, silis kumu ve agrega kullanılarak firmamız bünyesinde hizmet veren zanaatkar ustalarımız tarafından yapılan, el işçiliği ve hünerlik gerektiren bir dekoratif taş modelidir. 19. Yüzyılda Fransa’da ortaya çıkmıştır. Firmamız istenilen renkte ve boyutta sizlere üstün kalitede bir hizmet sunuyor. 
 
 
https://dekortasi.com/

Print this item

  güvenilir foreks uygulamaları , güvenilir forex uygulamaları
Posted by: admin - 09-19-2021, 09:42 PM - Forum: My Forum - No Replies

Güvenilir Forex Uygulamaları
 
Forex uygulamalarını kullanırken bilgilerinizi güvence altına alıyoruz. Yüksek güvenlik düzeyinde yatırımlarınızı sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 
Güvenilir forex uygulamaları ile kişisel verilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmayarak en doğru yatırım senaryolarını kullanabilirsiniz. Forex piyasası birçok insanın merak ettiği yatırım araçlarından bir tanesidir. Pek çok kişinin adını duyduğu ancak hakkında detayı sahip olmadığı forex sektöründe yatırım firmaları bu konuda sizlere yardımcı oluyor. Forex uygulamaları sayesinde yatırımlarınızı çok daha değerli hale getirebilirsiniz. Kullanışlı yatırım araçlarını kullanarak forex alanında kar elde edebilirsiniz.
 
Güvenilir foreks uygulamaları sistemleri yepyeni yazılım desteğiyle sizleri bekliyor. Forex yatırım piyasalarında kazanmak için SPK tarafından onaylı Forex uygulamasından yararlanabilirsiniz. Uygulama üzerinde detaylı analiz yaparak hangi yatırımın ne kadar getiri oluşturacağını belirleyebilirsiniz.
 
Sistem Yedeklemesi Yapıyoruz
 
Güvenilir fx uygulamaları verilerinizi korur ve kimseyle paylaşıma açmaz. Tüm dünya piyasasında aynı zamanda forex alım satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yatırımcıların bir numaralı tercihi olan forex uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz. Forex uygulamasını kullanarak yepyeni bir yatırım aracıyla tanışabilirsiniz.
 
http://guvenilirforexuygulamalari.com/

Print this item