My Board
sürgülü kapı sinekliği, pileli kapı sinekliği, kapı sineklik fiyatları - Printable Version

+- My Board (http://saniaroy.com/forum)
+-- Forum: My Category (http://saniaroy.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: My Forum (http://saniaroy.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: sürgülü kapı sinekliği, pileli kapı sinekliği, kapı sineklik fiyatları (/showthread.php?tid=2182)sürgülü kapı sinekliği, pileli kapı sinekliği, kapı sineklik fiyatları - admin - 07-27-2021

Sürgülü Sineklik
[Image: logo-1.jpg]
Sürgülü sineklik ilkbahar ve yaz aylarının ve sıcak yaz günlerinin en keyifli anları, evde otururken pencereleri açmak ve serin esen rüzgarın tadını çıkarmaktır. Ancak bu güzel zevk, eve giren ve burada ve orada uçan kara sinekler, sivrisinekler ve zararlılarla sona eriyor. sürgülü kapı sinekliği PVC, ahşap, alüminyum kapı ve pencerelere monte edilir. Bu şekilde, havanda bitmiyor. 
Pileli Kapı Sinekliği
Her türlü doğrama sistemi için İdeal çözüm. Katlanabilir pileli tül sayesinde, pileli kapı sinekliği doğru yerde durma yeteneğine sahiptir. Dekoratif görünüm kolay kurulum ve kullanım sağlar. Alt eşik ile rahat hareket sağlar. Sadece elle istenen yönde hareket ettirilebilir. Çok renkli seçeneği Gizli ayar sistemine sahiptir. Kullanılan tüller %100 polyesterdir ve suya ve güneşe dayanıklıdır.
Kapı Sinekliği Fiyatları
[Image: Kapi-sinekligi-18815-o.jpg]
Kapı sineklikleri daha büyük olarak üretilmektedir. Temmuz ayında, kedi sinekleri dediğimiz kapı sineklik fiyatları için modeller var. Bunlar çelikten yapılmıştır, yani sineklik telini daha güçlü hale getirmek için evcil kedilerinizin pençeleri nedeniyle yırtılmaz. Normal Tel kullanımı kediler için yeterince güçlü değildir. Çok çabuk kırılır. Bu nedenle, kapı sinekliklerini daha sağlam hale getirmek için özellikle evcil hayvan besleyicileri için çelik tellerle üretiyoruz. Kapı sinekliği fiyatları da bu modelin seçiminize göre değişir. Menüden kapı sinekliklerini inceleyerek fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.