Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görev yap para kazan
#1
Görev yap para kazan
 
Öyle bir çağda yaşıyoruz ki, artık ticaretten tutun da oynadığımız oyunlar bile dijitalleşmeye başladı. Bitcoin, dijital para, sanal oyunlar bu çağın getirdiklerinden sadece bir kaçına örnek gösterilebilir.
 
Şimdi, “Peki, sanal yoldan, bu dijital ortamda gerçek para da kazanmak gerçekten mümkün mü?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Evet, mümkün! Nasıl mı? Anlatayım. Artık bilgisayarlar küçüldü malumunuz, cep telefonu adıyla cebimize girdi. Hayatımızın hemen her anında bizimleler neredeyse. Sosyal medya kullanım artışı da bu dijital çağ ile beraber geldi. İnsanlar paylaşımlar yapmak, takipçilerini ve beğenilerini artırmak için çılgınlar gibi birbiriyle yarışıyor. Kimisi gerçek takipçilere sahipken, bazıları da para ile bu işi yaptırma yolunda gidiyor. Bu noktada da bazı uygulamalar devreye giriyor; görev yap-para kazan uygulamaları! Söz konusu uygulamalara kayıt olarak üyeliğinizi oluşturuyorsunuz. Uygulama verilen görevi yerine getir yani görev yap para kazan şeklinde işliyor. Bu şekilde takip, abonelik, beğeni, yorum yapma, yıldız verme gibi basit görevleri yerine getirerek küçük küçük kazanmaya başlıyorsunuz. Tek bir uygulama ile kayda değer bir miktar kazanmak mümkün değil gibi maalesef; bahsettiğim uygulamalardan 5-10 tane daha bulup günde en fazla yarım saatinizi ayırarak ek gelir elde edebilirsiniz.
 
Ayrıca sadece görev yapmaya dayalı olmayan bir sistemle de yine kazanç sağlamaya devam etmeniz mümkün bu tarz uygulamalarda; netwoking usulünü duymuşsunuzdur, ya da referans sistemini diyeyim. Uygulamaları aktif bir şekilde kullanacak üyeler bulursanız görev yaparak kazanacağınız miktarın daha da fazlasını kazanabilirsiniz. Başlarda biraz sıkıcı gelse de sabırlı ve istikrarlı bir şekilde devam ederseniz zamanla güzel birikiminiz olacaktır. Akmasa da damlaya damlaya göl olan bir birikiminiz olacaktır.
 
Site: https://sendeyorumyapkazan
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)