Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TQA Belgelendirme , Konya Belgelendirme , ISO 9001
#1
Konya Belgelendirme Firması
[Image: logo.png]
Konya’da yetkili belgelendirme kuruluşlarından bir tanesiyiz. Bizlerle iletişime geçerek belgelendirme konusunda gerekli desteği alabilirsiniz.
Konya belgelendirme markamız ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmek amacıyla kuruldu. Firmamız kendi alanlarında gerekli teknik bilgi ve tecrübeye sahip ekipleriyle gerekli desteği sizlere verebiliyor.
ISO 9001 belgelendirme hizmetlerinde Konya ilinde destek veriyoruz. İnternet üzerinden Konya belgelendirme firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TQA Belgelendirme
[Image: ISO-50001-300x150.jpg]
Transaksiyonel analiz, insanların nasıl iletişim kurduğu ve davranış bozukluklarının nasıl oluştuğu sorularına cevap arar TQA Belgelendirme konusunda işletmelere gerekli eğitimleri verebiliriz. Konya merkezli özel belgelendirme kurumu olarak faaliyet gösteriyoruz. Firmamız ülkemizde üretim ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalara gerekli kalite standartlarını oluşturmaya destek olur. Hizmetlerimizi Avrupa standartlarına uygun şekilde veriyoruz. İşletmelerin doğru şekilde ürün ve hizmet verebilmesi için belgelendirme çalışmalarını gerçekleştirmesi gerekir. Belgelendirme çalışmalarında uzman kuruluşlar bu konuda yardımcı olur. Firmamız iş verimliliğini arttıracak doğru kalite yönetim sistemlerini sizlere sunabiliyor. Hemen bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında tüm detaylara erişebilirsiniz.
 
 
https://www.tqa.com.tr
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)