Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emrah Aksin Kimdir?
#1
Emrah Aksin Kimdir?Emrah Aksin 10 Nisan 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Mersin Toroslar’da dünyaya gelen Emrah Aksin, aslen Bitlislidir. Şu an 27 yaşında, 1.78 metre boyunda ve 90 kilogram ağırlığındadır. Ayrıca kendisi koç burcudur. 
Emrah Aksin çok küçük yaşta yazılım ile ilgilenmeye başlamış ve genç yaşına rağmen önemli projelerde yer almıştır. Dicle Üniversitesinde Bilgisayar Bilimleri alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Muhasebe, SEO, WEB tasarımı, otomotiv satışı alanlarında çalışan Emrah Aksin, Emrah Medya şirketinin yöneticisidir. 
Yaşamın her anının kıymetli olduğunu düşünen Emrah Aksin, bu doğrultuda her anının tadını doya doya çıkarmaya çalışmaktadır. Anın tadına vararak yaşamanın önemine vurgu yaparken, bunu sorumluluk bilincinde olarak yapmak gerektiğini savunmaktadır. Bu noktada sorumlulukları zamanında ve olması gerektiği gibi yerine getirmenin önemine vurgu yapmaktadır. 
Zamanın ruhunu yakalamanın önemli olduğunu düşünen Emrah Aksin bu anlamda çağa ayak uydurmak için kendini geliştirmekte ve yenilikleri takip etmektedir. Güncele verdiği önem dolayısıyla hem kendinin hem de yöneticisi olduğu kurumun zamanın ruhuna uygun olarak değişimine ve dönüşümüne özen göstermektedir. 
Genç girişimci olan, iş hayatı kadar özel hayatına ve sosyal yaşamına da önem veren Emrah Aksin; iş-yaşam dengesinin önemine vurgu yapmaktadır. Bu anlamda sınırların iyi çizilmesi gerektiğini ifade etmektedir. Bu noktada, iş yaşamı ile özel yaşamın birbirinden ayrılması konusuna özen gösterdiğini belirtmektedir.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)