Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İş elbiseleri sektöründe yenilikçi bir marka; Giviu
#1
Giviu markası iş elbiseleri sektöründe faaliyet gösteren en yeni markalardan birisidir. Marka adı yeni olsa da markanın arkasında bulunan büyük güçler bu sektörün en deneyimli ve usta isimleridir. 
Giviu markası tamamı kadınlardan oluşan muhteşem bir ekip ile çalışmaktadır. En yeni teknolojilerin kullanıldığı üretim alanında tüm tasarımlar vizyon sahibi kadınlar tarafından yapılmaktadır. Bir marka için özel olarak tasarlanan tüm iş elbiselerinin bir eşi benzeri daha olmayacaktır. Standart kalıpların ve klasikleşmiş forma türü iş elbiselerinin yerine en yenilikçi ve özel tasarımlar hazırlanmaktadır.
Giviu markasının kurucusu Sevcan Durmaz’dır. Sevcan hanım iş elbiseleri üretim sektöründe 15 yılı aşan bir deneyime sahiptir. Sektörün en önemli markalarında, çok farklı konumlarda görev alan ve almış olduğu tüm görevleri başarılı bir şekilde yerine getirerek kendisini bu sektörde çok iyi bir şekilde yetiştiren Sevcan hanım tüm hayallerini Giviu markası ile hayata geçirmiştir.
Bugün Giviu iş kıyafetleri sektöründe deneyim sahibi olan ve aynı zamanda vizyonel ve yenilikçi bakış açısına sahip kadınlardan oluşan çok güçlü bir markadır. Kısa sürede sektörün öncülerinden olmasının en önemli nedeni ise arkasında var olan bu güçtür.
Kadınların birliğine dayalı olarak ortaya çıkan Giviu gücü ile markalara özel olarak AR-Ge ve tasarım çalışmaları yapılmaktadır. Her bir marka için en ince ayrıntısına kadar değerlendirilen ve tasarlanan tüm iş elbiseleri için Giviu ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Giviu markasının sektörde yaratmış olduğu farklılıklar
Giviu markası markasına değer veren ve markasının sahip olduğu değer ve farklılığı en iyi şekilde yansıtmak isteyen firmalarla işbirliği yapmaktadır. Bir firmanın ya da markanın kurumsal kimlik çalışmaları çok önemlidir. Her bir markanın kurumsal kimlik çalışmalarının en önemli basamaklarından birisi olan iş elbiseleri ise onlar için her zaman özel olarak tasarlanmaktadır.
Giviu atölyelerinde hem modadan izler taşıyan, hem en trend çizgilere sahip olan, hem de tüm sıradan iş elbiselerinde farklı olarak markanın ruhunu yansıtan tüm kullanışlı ve rahat modeller üretilmektedir. 
 
KAYNAK 1: https://www.aynahaber.net/haberler/gunde...lar/29766/
KAYNAK2: https://yinebirhaber.com/giviu-is-elbise...ileri.html
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)